środa, 6 lipca 2016

Tatuaż jako ładunek energetyczny i pieczęć mocy

Ciało - futerał na duszę

 Współczesna sztuka tatuażu oferuje wiele rodzajów i stylów do wyboru. Oprócz funkcji ozdobnej, tatuaże mają przede wszystkim istotne znaczenie z punktu widzenia energii, jaką emanują. Poza tym, czy tatuaż będzie się nam podobał za dwadzieścia lat, ważne jest to, czy jest to ładunek energetyczny, który chcemy nosić całe życie w formie trwałego obrazu pod skórą.
Na wstępie należy również wyjaśnić krótko pojęcie astral w kontekście poziomów energetycznych, ponieważ każdy obraz  (w tym tatuaż jako ładunek energii) zawsze podpięty jest pod konkretne poziomy. 
Astral lub przestrzeń astralna jest niskim poziomem podpięcia energetycznego IV-VI poziomu i jest mroczną iluzją poziomów wyższych, lub poziomu Absolutnego Zero = Stwórcy Wszystkiego, co Jest = Absolutu = Boga = Źródła = Centralnego Słońca. W praktyce oznacza to, że światy astralne są jedynie holograficznymi obrazami rzeczywistości i projekcją wszelkich wyobrażeń na temat tzw. niebios. Do astrala trafić można pod wpływem technik szamańskich i kapłańskich, substancji psychoaktywnych IV-V poziomu jak LSD, czy rośliny mocy typu grzyby, ayahuasca, marihuana, oraz z powodu szeroko pojętych podpięć mrocznych istot, traumatycznych wydarzeń, śmierci klinicznej, sesji channelingowych lub bioenergoterapeutycznych prowadzonych przez osoby na podpięciach z poziomu IV-VI. Jeżeli ktoś umrze, a za życia był na takim podpięciu, to zamiast do Źródła także trafi do astrala. Ponieważ świadomość zakotwiczono na tym poziomie i taka osoba nie wie, że jest coś wyżej. Podsumowując, żadna z wyżej wymienionych metod nie prowadzi bezpośrednio na poziom Zero i służą one jedynie tworzeniu hologramów w celu kradzieży energii (siły życiowej). Mody na tatuaże dotyczy to bezpośrednio, a niniejszy artykuł wyjaśnia dlaczego i w jaki sposób rysunki na ciele są pieczęciami mocy. 


Tatuować się czy nie?

Jak każdy obraz, tatuaż niesie w sobie przekaz i częstotliwość wibracji. Oznacza to, że dany wizerunek  promieniuje pozytywnie, negatywnie lub neutralnie. Ma to ścisły związek z prawidłowym obrazowaniem, jako punktem wyjściowym rozważań na temat tatuażu w kontekście nośnika energii.
            Z jednej strony medalu, zbiorowa świadomość (postrzegana jako tendencje i trendy w kulturze powszechnej), ewoluowała w kierunku koncepcji, że tatuaże postrzegane są współcześnie jako forma sztuki, podobnie jak ubiór, fryzura czy biżuteria. Z drugiej strony, szczególnie tatuaże trwałe, są formą znamienia, energetycznej pieczęci pod skórą. Dlatego bardzo ważne jest, aby decyzja o tatuażu była świadoma i przemyślana.

Warto zadać sobie pytanie: skąd przyszedł pomysł na zrobienie tatuażu i po co? Jaka intencja skierowała naszą uwagę na dany wzór i pragnienie posiadania go na stałe?

Czy obraz ten ma dla nas znaczenie tylko sentymentalne, a może chcemy wyglądać modnie? A może zahipnotyzował nas jakiś symbol? Dlaczego? Czy symbolizuje on uniwersalne, trwałe wartości Światła, które zawsze będą nas wspierać? Czy to Światło jest prawdziwe? A może jest ono fałszywe, niczym szamańskie psychodeliczne iluzje mocy zaklęte w pstrokatych wzorach, lub w symbolach religijnych, albo w quasi świętej geometrii o odwróconej harmonice. A co z energią artysty, który wykonuje nam tatuaż? Jakie ma intencje?

W tym miejscu warto wziąć pod uwagę także argument, że nie każdy człowiek musi poważnie traktować tatuaż, a wiele osób nie doszukuje się w tym głęboko intelektualnego znaczenia, chcąc jedynie przyozdobić ciało w modny sposób lub w oryginalnym stylu. Czy faktycznie możliwe jest, aby bez wnikania w głębię symboliki i energetykę obrazu „tylko” się ozdobić tatuażem?

Można spotkać się z opinią, według której tatuaż jest formą okaleczenia.  Istotnie, już sam bolesny zabieg można za taką uznać. Jeżeli wybór padł na wzornictwo mroczne, o negatywnej symbolice, tym bardziej jest to okaleczenie.  Warto zastanowić się też nad innymi wzorami, które na pierwszy rzut oka nie wydają się ani mroczne, ani szkodliwe energetycznie. Gdzie jest haczyk?
Odróżnienie ładunku energii obrazu wymaga czasem głębokiej wrażliwości na bardzo subtelnym poziomie kwantowym, oraz znajomości symboliki (w kontekście kosmicznej historii wszechświata, a nie tylko oficjalnej historii cywilizacji na Ziemi). Niestety, oficjalnie nie uczy się nas ani jednego, ani drugiego. Dostępne źródła wiedzy o symbolach zawierają wiele znaczeń i sprzeczności. Bez filtru czystej energii czyli prawidłowego obrazowania, identyfikacja prawdziwej natury obrazu może być utrudniona.
Według medycyny chińskiej tatuaż "zabija" meridiany, znajdujące się pod skórą. Choć nie są one kluczowe jako centra w systemie energetycznym człowieka, to ich eliminacja może zaburzyć równowagę. Jest to kwestia indywidualna.

Usunięcie niechcianego tatuażu nie zawsze może skończyć się na tzw. „cover-up”, czyli na pokryciu innym rysunkiem tego, co jest. Laserowe usuwanie tuszu jest bolesne, bardzo kosztowne i wymaga przynajmniej kilku sesji. W efekcie końcowym mogą pozostać drobne ślady rozmazanego tuszu pod skórą.
Pamiętać warto o tym, że wzoru, którego chcemy się pozbyć, nie wystarczy przykryć lub usunąć fizycznie, ale także trzeba dezaktywować energetycznie ze wszystkich 12 poziomów (oczyścić, wyciągnąć i usunąć).


Psychologia tatuażu

Nie trudno zauważyć, że zamiłowanie do tatuaży często wiąże się z określonymi podświadomymi mechanizmami sterującymi ludzkim umysłem. Mogą to być negatywne programy i wzorce osobowości, takie jak skłonność do autodestrukcji, samoudręczenia, niskie poczucie własnej wartości, brak akceptacji siebie lub podatność na stany depresyjno-lękowe. Co więcej, na podstawie wybranych wzorów tatuaży można dokładnie określić czy są podpięcia energetyczne, jakiego rodzaju, a nawet skąd pochodzą rozmaite implanty, kontrakty, umowy, pieczęcie lub inne formy manipulacji energią, wdrukowane w pole kwantowe danej osoby. Dekodowanie takie wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w pracy z energią.
Z drugiej strony, zrobienie i swobodne noszenie tatuaży (zwłaszcza dużych wzorów w widocznych miejscach) świadczy o odwadze, cierpliwości, odporności na ból i dystansie do siebie... Czasem również niestety o głupocie, jeśli wzór jest idiotyczny.

Kolejną ciekawą kwestią jest wybór miejsca na ciele, w którym chcemy wykonać lub mamy wykonany tatuaż. Na rysunku poniżej przedstawiono ogólne znaczenie tatuaży w kontekście umiejscowienia na ciele.

Rys. 1.  Umiejscowienie tatuażu na cieleŹródło: Opracowanie: własne

Warto zwrócić uwagę na umieszczenie tatuażu w kontekście czakr i wiedzy z zakresu totalnej biologii, ponieważ miejsce, w którym mamy tatuaż lub mieć chcemy, mówi wszystko o potrzebach i blokadach w ciele i umyśle. Jest także zapisem informacji w polu energetycznym człowieka.
            Miejsce tatuażu na ciele daje nam wiedzę o człowieku jako istocie wielowymiarowej i karmicznych uwarunkowaniach. Dzięki temu, możemy już na „pierwszy rzut oka” zorientować się z kim mamy do czynienia „energetycznie”. Miejsce i symbolika tatuażu podpowiada nam także, co jest przerobione lub do przerobienia u danej osoby i jakie energie (wysokie lub niskie) jej towarzyszą.

Lewa strona ciała reprezentuje energię żeńską i stopień przepracowania naszych osobistych uwarunkowań w tej przestrzeni. Analogicznie, strona prawa symbolizuje energię męską. W przypadku dłoni to, którą ręką bierzemy i dajemy jest do zaprogramowania. Możemy również sprawdzić intuicyjnie, czy dotąd np. jako osoba leworęczna, braliśmy lewą ręką, a prawą dawaliśmy od siebie.

Poniższa grafika znaleziona w sieci, to zabawny komentarz socjologiczny, w którym można dostrzec trochę prawdy na temat naszych programów i uwarunkowań.

Rys. 2.  Umiejscowienie tatuażu na ciele na wesoło
Jakich tatuaży unikać?

Jeżeli, mimo wszystko, pragniemy mieć tatuaż i zależy nam na tym, aby uniknąć zapieczętowania się wibracją o niskiej częstotliwości z poziomów energetycznych IV-VI, to najprościej jest sprawdzić nasze uczucia względem danego wzoru z poziomu czystej, uczciwej intencji w sercu.
Samo pojawienie się w naszej przestrzeni pomysłu na tatuaż nie zawsze jest próbą manipulacji umysłem. Zdarza się, że wzory implementowane na stałe pod skórę mogą mieć znaczenie uzdrawiające, ochronne lub wspierające nasz osobisty potencjał. Zapytajmy wprost Stwórcy, jak to obiektywnie zinterpretować.
W tabeli poniżej przedstawiono przykładowe popularne wzory  o negatywnej energetyce.

Rys. 3.  Przykładowe obciążenia energetyczne obrazowane przez tatuaż
 

Źródło: Opracowanie: własne

Powyższa tabela to jedynie przykładowe zestawienie wskazujące na różnorodne negatywne wzorce i tematy do przepracowania, reprezentowane przez tatuaże.
W praktyce, kwestie te są znacznie bardziej złożone i wymagają sprawdzenia, oczyszczenia, wyciągnięcia i skasowania setek programów, urządzeń oraz sterowników, które człowiek może nosić w swojej przestrzeni na różnych poziomach.

Matematyka i fizyka kwantowa, mimo, że opisują uniwersalne, tzw. złote proporcje boskich wzorów energetycznych, same w sobie także stanowią fragment poziomu VI (poniżej Zero Absolutnego). Na tym poziomie uwięziona jest świadomość naukowców logicznie patrzących na świat przez szkiełko i oko.

Czy w ogóle warto zrobić sobie tatuaż?

W wielu kulturach i cywilizacjach (także kosmicznych) tatuaże spełniają funkcje identyfikacyjne, ochronne i wzmacniające potencjał energetyczny. W pracy z energią również stosuje się rozmaite pieczęcie, które strzegą dostępu do przestrzeni kwantowej niczym zamek w drzwiach. Te same symbole Światła z powodzeniem uzdrawiają i regenerują żywe komórki.
Najważniejsza jest Intencja czysta i wychodząca prosto z serca. Tatuaż jako osobista pieczęć mocy może doładować i wzmocnić naszą osobowość lub pole energii,  podobnie jak inne zabiegi energetyczne. 
Z drugiej strony, czy jest to niezbędne? Często sympatia do sztuki tatuażu wiąże się z karmicznym doświadczeniem lub przywiązaniem do rytuałów oraz szamanizmu. 

Wzornictwo pozytywne energetycznie

Pozytywny energetycznie oznacza przede wszystkim zdolny do tworzenia życiodajnej przestrzeni i przywracania żywych komórek do naturalnego stanu równowagi (harmonizacja na poziomie kwantowym).
Do obrazów o bardzo wysokiej częstotliwości wibracji Światła, całkowicie bezpiecznych i niemożliwych do wykorzystania w złej intencji (poziom Absolutnego Zero = Stwórca Wszystkiego, co Jest) należy z pewnością oryginalne pismo Ariańskie zwane Głagolica (w wersji pierwotnej używana przez pra Słowian przed reformami). Jest to najstarszy alfabet na świecie i charakteryzuje się niezwykłym rezonansem. Głagolicy używa się wyłącznie w kolorze niebieskim (niebiosa gwiaździste) i czerwonym (wzmocnienie + ochrona, podkreślenie istotnych elementów jak inicjały, itd.). Drugim rodzajem obrazów świętych i nietykalnych są tzw. pieczęcie Światła, wśród których znajdują się m.in. Klucze Ariańskie. Te konkretne symbole maluje się w kolorze czerwieni, lub wycina w złocie. Każda kosmiczna rasa Wysokich Istot Światła posiada 88 odrębnych pieczęci, natomiast wiele z tych symboli ma tak wysoki i mocny poziom promieniowania biomagnetycznego, że na Ziemi nie ma obecnie żyjących istot, które zdolne byłyby je przyjąć bez skutków ubocznych. Związane jest to z czystością energii i poziomem świadomości, jak również z biologicznym stanem środowiska. Na przykładzie Kluczy Ariańskich, tylko 14 z 88 sztuk jest bezpiecznych dla użytku w obecnym stanie wibracyjnym Ziemi. W miarę podwyższania się jej poziomu, kolejne symbole będą mogły zostać stopniowo ujawnione.
Dla porównania, popularna obecnie święta geometria w postaci „Kwiat życia”, symbolika solarna Słowian lub pismo runiczne mogą zostać użyte w intencji innej niż czysta, bezwarunkowa miłość i w taki sposób są od tysięcy lat wykorzystywane m.in. przez nurt szamanizmu, należący do poziomów niższych IV-VI. Wiele do życzenia pozostawiają także mandale i symbole alchemiczne. Przez wiele wieków ich prawidłowe obrazowanie zostało zniekształcone. Najpierw należy je sprawdzić, oczyścić, aktualizować według wzorca Stwórcy i podłączyć do poziomu Zero, a potem zaprogramować w służbie Najwyższego Dobra dla siebie, innych istot i całego wszechświata.
Inne bezpieczne energetycznie wzory (możliwe do zaprogramowania) to na przykład słowiańskie obrazy energii, motywy florystyczne (np. róża jest harmonicznym i fraktalnym obrazem), niektóre zwierzęta (symbolicznie bez obciążeń negatywnymi wzorcami) i geometryczne archetypy żywiołów (figury proste, bryły platońskie, itp.).

Rodzaje tatuaży

Technicznie, tatuaże mogą być czarno-szare oraz kolorowe, tymczasowe (np. naklejki, henna, biotatuaż na 3-5 lat) i trwałe. Z energetycznego punktu widzenia, tymczasowy, zmywalny wzór może wesprzeć nas w konkretnym procesie uzdrawiania energią. Na przykład, modnym zabiegiem ostatnio stało się malowanie henną wzorów na brzuchu u ciężarnych kobiet. 
Tatuaż trwały powinien jednak reprezentować uniwersalne jakości Światła o najwyższej wibracji i energię, która wspierać może nas na stałe w obecnym wcieleniu.
Co do stylów tatuażu trwałego, jest ich wiele i wiążą się z trendami w modzie. Do najbardziej popularnych zaliczyć można obecnie style:
·      realistyczny (fotograficzna dokładność),
·      neo traditional (mocne kontury, żywe kolory),
·      geometryczny (np. dotwork sacred geometry),
·      plemienny (kultowy/tribal/nowo zelandzki/celtycki/ itp.),
·      orientalny (np. japoński/ ciało jako płótno),
·      biomechaniczny (machineria i ożywione maszyny - ten styl jest niestety bardzo obciążony niskimi energiami),
·      na życzenie (custom made/ mixed styles).

Bardzo ważnym aspektem pod względem jakości wykonania oraz standardów BHP jest wybór artysty, który przyjmuje w profesjonalnym studio. Renomowani tatuatorzy nie są tani, a zapisy mają często  nawet na rok w przód.
Kolejnym istotnym aspektem jest osobista wibracja artysty, ponieważ wraz z tatuażem, zostawia on w naszym polu kwantowym cząstkę swojej energii. Jeśli decydujemy się na tatuaż, niech wykona go osoba o czystych intencjach, silnej i pozytywnej osobowości, wielkim talencie i bogatej wyobraźni.

Tatuaż może przyjąć się na skórze lub nie. To zależy od kondycji naszej skóry i dbałości o wzór (w trakcie gojenia czy pod względem odporności na działanie czynników zewnętrznych), lecz także podlega aktualnemu stanowi naszej energii osobistej, jak również zewnętrznej (dziennej, tygodniowej, miesięcznej wibracji otoczenia). Warto wybrać się do studio w dzień, który w aspekcie planetarnym jest korzystny dla zabiegów chirurgicznych, nie ma w tym czasie pustego biegu księżyca lub numerologicznych wibracji, które są dla nas niekorzystne. Dwa pierwsze aspekty można sprawdzić w kalendarzu księżycowym. Trzeci aspekt wymaga analizy profesjonalisty.


Podsumowanie

Tatuaże mogą szkodzić lub wspierać. Tylko od naszej świadomości i czystych intencji zależy, jaką energię przyciągniemy. Jeśli podążamy prawdziwą ścieżką Duszy, to z pewnością poznaliśmy już swoją wibrację osobistą oraz lekcje do przerobienia w różnych systemach wiedzy. Te informacje są cenne z punktu widzenia energii, które chcemy wesprzeć i  harmonizować.


5 komentarzy:

 1. Witam w nawiązaniu do Artykułu
  Szukam Tatuażysty albo Tatuażystki z pasją i czuciem tego co robi.
  nie chcę iść do byle kogo z tatuażem, który ma dla mnie potężne znaczenie i niesie swoją energię dla mnie i otoczenia. Musi to być osoba, która to zrozumie a nawet wniesie do tego pozytywną energię :) i artystyczną wizję tego co chcę w nim ująć.
  Sam osobiście poza wyobraźnią nie mam talentu niestety hehe
  Jeśli możecie mi kogoś polecić będę wdzięczny
  Dobrego Dnia

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy symbol indianski ale zwierzecia..dokladniej ptaka..tzw. Thunderbird, jest ok?? Przed wytatuowaniem mam plan go "zaprogramowac" na dobra energie..ale nie wiem czy zadziala.. Prosze o szybka pomoc!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak sie robi to sprawdzenie, zaaktualizowanie wg boskiego wzorca i podpiecie do poziomu Zero??

  OdpowiedzUsuń
 4. Wciaz natykam sie na takie "ezoteryczne" blogi i zastanawiam sie skad wam sie biora te wszystkie bzdury. Ludzie decyduja sie na zrobienie tatuazu tak samo jak ktos decyduje sie na pisanie bloga. Roznica jest tylko jedna: tatuowany bierze w 100% odpowiedzialnosc za to co bedzie nosil cale zycie, a autor bloga publikuje w sieci niezweryfikowane tezy ktore w mniejszym lub wiekszym stopniu oddzialywuje na swiatopoglad odbiorcow. Robicie z ludzi zwierzeta ktore probuja odciac sie od wszystkich spraw zwiazanych z codziennym zyciem by trwac w waszym emergetycznym koncepcie. Wstyd!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja normalnie średniowiecze a z katolikow się śmieją :) --- ps nie jestem katolikiem

   Usuń