czwartek, 8 stycznia 2015

Żywy obraz i prędkość myśli


Jeśli chcesz poznać tajemnice wszechświata,
myśl kategoriami energii, częstotliwości i wibracji.
Nikola Tesla


Przyspieszanie Ziemi 

Według prognoz astrologów i fizyków jądrowych, do 2011 roku mogliśmy planować przyszłość z tygodniowym wyprzedzeniem i szansą realizacji do 80%. Uran wszedł w znak Barana na siedem lat, w tym czasie Ziemia przyspieszyła. Każdy z nas od jakiegoś czasu dosłownie czuje to przyspieszenie. Mówi się, że czas leci niesamowicie szybko. Słusznie, ponieważ czas planowania skrócił się z tygodnia do 20 minut i dalej przyspiesza. Częstotliwość wydarzeń przypadająca na miesiąc trwa ok. 22 dni, a nie 30-31, jak widnieje w kalendarzu. Taki jest Uran – tłumaczy Krzysztof Donart, astrolog.

Zjawisko przyspieszania odczuwalne jest dla wielu ludzi jak kurczenie się czasu, choć w zegarku, laptopie i ogólnie w systemie codzienności zaprogramowanym cywilizacyjnie, czas pozostaje pozornie niezmienny płynąc monotonnym rytmem sztucznych praw i obowiązków, napędzany wydechem ludzkiej maszyny. Jednak nawet wtedy człowiek ma wyraziste poczucie zmienności czasu, co wydaje się potwierdzać obawy, że na systemie błędnych pojęć czasu i przestrzeni nie będziemy w stanie rozwinąć przyszłości ponad określony poziom.
Czujemy przez skórę lichość informacji serwowanej przez każdy istniejący dogmat. To nas doprowadza do wielu wątpliwości, które wprost materializują konflikty w nas oraz w naszym otoczeniu. Kategorie przyporządkowane powszechnie do pomiaru i oceny jakości w sposób tradycyjny przestają już wystarczać, aby z ich pomocą precyzyjnie myśleć w każdym podsystemie. Frustracja. A potem wybuch. Dla wielu śmiertelny.

Myśl człowieka, który stworzył system z takim defektem obrazowania okazała się zbyt wolna i nieprecyzyjna, aby działać prawidłowo. System rozpada się, bo ludziom nie chce się tak żyć, a jednocześnie elementy systemu dążą do odnawialności tak, jak go zaprogramowano. Czas i uwaga poświęcany na takie a nie inne myśli, determinuje kierunek ich urzeczywistnienia się. Większość ludzi stać tylko na to, co obserwujemy, ponieważ otoczenie wizualne jest tylko projekcją potencjału określonego dla rozwoju zbiorowej myśli.
Nazywa się ją wieloma imionami, ja nazwę ją martwą myślą. W żywej myśli chodzi o interwały w iluzji systemowego szczęścia. To momenty, które trącają najczulsze struny, choć dawno nie strojone i one pragną współgrać radosną melodię z energią miłości, która brzmi w przestrzeni. To znaczy, że dopóki bije serce w człowieku, dopóty odbiera on sygnały wszechświata, które nazywa się wibracją miłości. Aby zareagować na nie odważnie i prawidłowo, musi… odwzajemnić miłość natury.

Energia miłości

Miłość do czystej natury tworzenia, nie potrzeba egzystencjalna, a miłość wynikająca z głębokiego rozumienia jej odwiecznych praw. Radość tworzenia, która jest nauką żywej księgi życia. Zabrakło tego elementu, system okazał się bezduszny i śmiertelnie zautomatyzowany do granic absurdu. Odbiło się szerokim echem we wszechświecie. Potrzebna jest zatem wiedza, która pozwoli udoskonalić myśl człowieka i jego rozumienie stworzonych przez siebie dogmatów. Ta wiedza przetrwała jako uniwersalny wzorzec jakości życia w naturze, dzięki perfekcyjnej, boskiej kompensacji obrazu życia w DNA. Jest już zapisana w człowieku i w przy-rodzie. Jednak zbliżając się do sedna natury żywego obrazu okazuje się, że technokratyczny majątek człowieka w obecnej formie jest za ciężki, aby przenieść się w czasie, a to właśnie robi Ziemia przyspieszając. Ona dosłownie przenosi się w czasie i przestrzeni na inny poziom. Myśli, które są zbyt wolne po prostu zostaną rozszczepione. Znikną. Jeśli nie chcesz zniknąć ty i twój dobytek,

Znajdź sposób aby przyspieszyć swoją myśl, a znajdziesz sposób jak spowolnić i odczytać myśl wszechświata.

Co robi Ziemia? Przyspieszanie czasu wpływa na myśli. Ziemia jak będzie musiała, to przyspieszy tak bardzo, że większość z nas przepadnie.

Co jest w życiu najważniejsze? Każdy człowiek odpowie na to pytanie po swojemu, czas te wszystkie pomysły obrazowania miłości, doskonałości i szczęścia scalać w jednomyślną, świetlaną wizję przyszłości, aby móc się w niej znaleźć.
Energia, częstotliwości i wibracje związane z ruchem ciał niebieskich kierują uwagę człowieka w odpowiednią przestrzeń i dzieje się to poprzez uczucia. Żywe komórki rwą się ku żywym obrazom, które coraz częściej goszczą w naszych wnętrzach i wzniecają myśl. Człowiek powoli odkrywa, że wpływa na obraz własnej rzeczywistości i innych ludzi.
Nasuwa się następna myśl o tym, jak najlepiej wykorzystać przyspieszenie ziemskie dla własnego rozwoju. Skoro przyspiesza Ziemia, a przez to wszystkie inne procesy we Wszechświecie, to również myśl człowieka nabiera tempa. Tak w istocie się dzieje. Można zaobserwować zalew informacji, stopniowy rozpad skostniałych struktur, poszukiwanie nowych rozwiązań, wreszcie i większą odwagę liderów, którzy w zgiełku i tupocie ludzkich kopyt przecierają zapomniane tropy wiedzy. Tam, gdzie jedna myśl koncentruje się na zniszczeniu, pojawiają się inne myśli, które w miejsce tego, co unicestwione chcą budować od nowa życie – żywy obraz. Nowa myśl kiełkuje poprzez pojawianie się coraz większej ilości pomysłów powrotu do naturalnych metod organizacji życia i pracy człowieka poprzez poprawę jakości życia oraz środowiska naturalnego w najbliższym otoczeniu. Myśl tę można przetłumaczyć nie tylko dążeniem do doskonałości, bo ono z czegoś wynika. Mówi się o nowej erze, którą określa energia miłości, ponieważ ludźmi zaczynają kierować uczucia, które zmieniają sposób obrazowania rzeczywistości i wartościowania pojęć ją konstruujących. To sprawia, że z dnia na dzień porzucą dotychczasowe zajęcia, i ciężko powiedzieć, czy wyjdą z systemowego transu, czy wejdą w nowy stan świadomości.

Dynamika rozwoju myśli w społeczeństwach różnych krajów zwiastuje gruntowne zmiany w dotychczasowym podejściu do jakości życia. Ona jest wynikiem przyspieszania myśli. Wśród wtórnych praw (zbiorowy obraz systemu obsługiwanego przez różnorodność przekonań, wierzeń i nakazów), które na wszystkie sposoby próbują zachować dotychczasowy program - obraz świata i człowieka-niewolnika. Wśród tych praw odwiecznie trwa największe uniwersalne prawo natury i czeka jak matka, aż jej dziecko zacznie myśleć.
Tylko świadoma, prawidłowa i precyzyjna myśl ma szansę rozwinąć znaczną prędkość i przyspieszyć zdarzenia na skalę światową, które skierują cywilizację na nowy tor, chroniąc od wykolejenia systemu i katastrofy. Jednak nawet kosmiczna myśl nie jest w stanie prędko zatrzymać rozpędzonego pociągu technokracji. Spowalnia więc dystans ujawniając różnice pomiędzy prawdziwymi i fałszywymi obrazami systemu, człowieka, świata, wszechświata, wychowania, nauki i wszystkiego, co zniknie w otchłani czasu, ponieważ myśli, które to zbudowały będą za ciężkie, aby przeskoczyć w nowy wymiar tworzenia. Dla osób, których myśli za tym nie nadążą to faktycznie będzie armagedon.


Prędkość myśli

Przyspieszenie Ziemi dosłownie uniemożliwi powolnej myśli materialne zaistnienie. Już teraz wielu rzeczy nie zdążamy zrobić, bo nie starcza nam czasu. Szczególnie, gdy zajmujemy się czymś innym, niż potrzeba. Całą naszą wiedzę i dorobek można zmieścić w ziarenku piasku, a doświadczenie nasze i naszych przodków pozwoli dokładnie zrozumieć, dlaczego wieczności nie da się zbudować na podwalinach technokracji. Rosnąca świadomość nabierze wiedzy, wprawy i precyzji wraz ze zmianą sposobu myślenia. Wszystkie istoty dążą do doskonałości, co ma swój wyraz nawet w systemach technokratycznych. Mamy tę wiedzę w sobie, dlatego gdy Ziemia przyspiesza i my podświadomie dążymy, aby zharmonizować swoje myśli z jej prędkością.

Żywym obrazem zachowanym we współczesnej cywilizacji jest natura. Naturalny wzorzec jakości życia. Ludzie żyją na co dzień takim obrazem, jaki zdolni są wytworzyć. Struktury tworzone od starożytności z trudem utrzymują się i powoli rozpadają, ponieważ coraz więcej ludzi odłącza swoją myśl (zmienia obraz swojego życia i przekonań w wyobraźni) i podłącza się do nowej myśli (rezonans w stronę w harmonii z naturą). Im szybsza jest myśl, tym łatwiej się przestawić. Momenty wyraźnego odczucia potrzeby zmiany wiążą się z oczyszczeniem, katharsis, oświeceniem, transformacją, itd. Mówi się,  że "wywraca życie do góry nogami". Ale zwrot to tylko początek.
Ludzie uczą się życia w zgodzie z naturą (języka natury). W tych momentach są zdolni porzucić wyobrażenia i czystym sercem poczuć rezonans z naturą (melodię duszy). Ona współ-gra z organizmem i w cudowny sposób otwiera przed człowiekiem swoją żywą księgę. Żadna próba dogmatyzowania (spisania w formie normy społecznej) nie jest w stanie oddać, ani przekazać człowiekowi pełnego, zdrowego i działającego obrazu wiedzy, którego on sam bezpośrednio doświadczyć może, jeśli odpowiednio ukierunkuje własne myśli.

Wątpliwości są słuszne. Ludzie, którzy codziennie giną, ogólny rozpad i niemożność utrzymania szczęścia w takim systemie zmusza zbiorową świadomość do zatrzymania się nad krzywdą i myślenia nad rozwiązaniem. Trzeba zebrać i udoskonalić myśli, doprecyzować istniejące wyobrażenia, żeby przekształciły się w silne wystarczająco, aby unieść je na wyższe, szybsze wibracje. Jeśli dostroimy się do „melodii wszechświata”, nasze tworzenie będzie nie tylko zgodne i trwałe, ale przyjdzie z łatwością. 
KEIT, SJSW

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz